«Абай көпсалалы колледжі» КМҚК Қамқоршылық кеңес отырысының № 3 хаттамасы

Шақырылғандар: колледж әкімшілігі

Күн тәртібі:

Қамқоршылық кеңестің құрамын бекіту;

Негізгі бағыттарды анықтау, Қамқоршылық кеңес жұмысының үлгілік қағидаларымен танысу;

Қамқоршылық кеңестің 2020-2021 оқу жылына арналған жұмыс жоспарын бекіту.

Бірінші мәселе бойынша қамқоршылық кеңестің төрағасы В. В. Михальченко сөйледі, ол өз сөзінде колледжде Қамқоршылық кеңес құрылғанын, оның мақсаты білім беру ұйымының жарғылық функцияларын жүзеге асыруға, материалдық – техникалық базасын нығайтуға жәрдемдесу болып табылатынын атап өтті. Сондай-ақ қатысушыларды Қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастырудың және оны сайлау тәртібінің үлгілік қағидаларымен таныстырды.

Бұдан әрі бекіту үшін Қамқоршылық кеңес мүшелерінің 2020-2023 жылдарға 15 адамнан тұратын тізімдік құрам ұсынылды (1-қосымша). Қамқоршылық кеңесінің төрағасы Василий Васильевич Михальченконы өзгеріссіз қалдыру туралы ұсыныс түсті. Барлық қатысушылар Қамқоршылық кеңестің ұсынылған құрамына бірауыздан дауыс берді. Қамқоршылық кеңестің хатшысы болып Е.В. Абеуова сайланды.

Үшінші мәселе бойынша қамқоршылық кеңестің 2020-2021 оқу жылына арналған жұмыс жоспарының жобасы талқылауға және бекітуге ұсынылды.

Қамқоршылық кеңесінің шешімі:

Қамқоршылық кеңесінің құрамы бекітілсін (1 қосымша)

Қамқоршылық кеңестің 2020-2021 оқу жылына арналған жоспары бекітілсін.

Қамқоршылық кеңесінің төрағасы                                          Михальченко В.В.

Қамқоршылық кеңесінің мүшелері:

Сушкевичус С.В.

Тонких Е.А.

Жагорина Н.А.

Садаева С.К.

Мамедов А.А

Троегубова М.Н.

Сакенов Д.М.

Байтасов А.К

Құлшынбаев Е.Д.

Ниязбекова А.К.

Мукашев А.Т.

Крюков Е.

Жуматаева А.Т.

Ибрагимов А.М.

Қамқоршылық кеңесінің хатшысы                                     Абеуова Е.В.