2 день - WorldSkills Karaganda 2023

2023 жылғы 27 сәуірде Абай көпсалалы колледжінің құзырет орталығы базасында «WorldSkills Karaganda-2023» өңірлік чемпионаттың қорытынды күні. Қатысушылар конкурстық тапсырмаларды орындады. Сарапшылар келесі жылға өз құзыреттері бойынша бас сарапшы мен оның орынбасарын сайлады. Қатысушылар мен сарапшыларды конкурстың аяқталуымен құттықтаймыз және нәтижелерді күтеміз!

27 апреля 2023 года заключительный день регионального чемпионата «WorldSkills Karaganda-2023» на базе центра компетенции Абайского многопрофильного колледжа. Участники выполнили конкурсные задания. Эксперты провели выборы главного эксперта и его заместителя на следующий год по своим компетенциям. Поздравляем участников и экспертов с завершением конкурса и ждем результатов!